Recyklohraní - Cesta kolem světa

22.12.2013

Recyklohraní  - Cesta kolem světa

V předvánočním čase, kdy každý myslí jen na dárky, stromeček a cukroví, jsme měli i jedno neobvyklé zpestření.  Zapojili jsme se do celonárodního projektu Recyklohraní. U nás na Dukle na úkolech pracovali žáci 3. a 4. ročníku pod vedením paní učitelky Kráčmarové a Tomáškové. Smyslem projektu je seznámit žáky s možností recyklace a jejím významem. Zadání bylo prosté. Na základě pohádky „Jak se žehlička, mobil a tiskárna vydali do světa“ jsme zjistili, jak lze nepotřebné spotřebiče ještě využít.  Po sestavení obrázkové časové osy popustili žáci uzdu své fantazii a nakreslili, jaká proměna hrdiny pohádky mohla čekat.  Všechny požadované úkoly jsme do soutěže poslali a na výsledky s napětím čekáme.

Mgr. Barbora Kráčmarová

Recyklohraní  - Cesta kolem světa