18.02.2015

Recitační soutěž na prvním stupni

Již je to tradicí, že v naší škole pořádáme recitační soutěž pro děti z první až páté třídy. Celá soutěž začala 17. února v tělocvičně a zúčastnilo se jí rekordní počet žáků. Každý  chtěl ukázat svůj um i odvahu recitovat. Nejprve se předvedli žáci z pátého ročníku. Každý z nich si dal s přípravou záležet a opravdu předvedli velmi pěkný výkon. Po starších dětech přišla na řadu čtvrtá, třetí, druhá i první třída. Všichni se se moc snažili a ukázali, jak umí pěkně recitovat. Porota měla velmi těžký úkol vybrat ty nejlepší recitátory, kteří budou reprezentovat naši školu v soutěži Mikroregionu Bystřička. Po velkém sčítání bodů nakonec zvítězili:
V kategorii 4. - 5. ročník:
1. Janošíková Klárka – 4.ročník
2. Kolouchová Vendulka – 4.ročník
3. Csiková  Sabina  - 5.ročník

V kategorii 1.- 3.ročník:
1. Klepárníková Gábinka (1.r.), Musil Vojta (2.r.),Táborský Marek (3.r.)
2. Paulíčková Terezka (1.r.),  Sečka Adámek (2.r.)
3. Pavelka Tomáš (2.r.), Bednářová Monička (3.r.)

Mgr. Ivana Poštulková