Recitační soutěž

29.02.2016

Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže se tento rok na prvním stupni uskutečnilo 24. února 2016. Jako první zahájili soutěž ti nejstarší - recitátoři z pátého ročníku. Po nich přišly na řadu i děti ze čtvrté, třetí, druhé a první třídy. Každý se snažil na porotu zapůsobit, děti z prvního ročníku připojily k mluvenému projevu kostým, či své vystoupení ztvárnily i dramaticky. Porotu čekal nelehký úkol, vybrat ze všech recitátorů ty nejlepší, kteří budou reprezentovat naši školu v soutěži Mikroregionu Bystřička, která se tento rok koná ve Velkém Újezdě. Nakonec po velkém sčítání zvítězily tyto děti:

I. kategorie 1. – 3. ročník:

Klepárníková Gabriela (2. tř.)

Šumberová Klára (2. tř.)

Kučera Mirek (1. tř.)

II. kategorie 4. – 5. ročník:

Bednářová Monika (4. tř.)

Kovářová Natálie (5. tř.)

Janošíková Klára (5.tř.)

Mgr. Lenka Tomášková