Recitační soutěž 1. stupně na Dukle

Recitační soutěž 1. stupně na Dukle

Každoročně naše škola pořádá recitační soutěž a letos tomu nebylo jinak. Nejprve proběhla třídní kola, kde si každá třída zvolila ty nejlepší recitátory, kteří postoupili do kola školního.
Školní kolo recitační soutěže proběhlo 4. 3. 2020. Zúčastnilo se celkem 21 žáků. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií (1. – 3. třída a 4. – 5. třída). Všichni žáci předvedli skvělé výkony a pro porotu bylo těžké zvolit v každé kategorii jen tři nejlepší. V první kategorii se na prvním místě umístila Hanička z 1. třídy, druhé místo obsadila Emmička ze 3. třídy a na třetím místě byl Domča z 2. třídy. Ve druhé kategorii zvítězila Deniska ze 4. třídy, na druhém místě byla Karolínka z 5. třídy a třetí místo získala Anežka ze 4. třídy.
Všem vítězům ještě jednou gratulujeme k výhře a všem zúčastněným děkujeme.

Denisa Danielová

Recitační soutěž 1. stupně na Dukle Recitační soutěž 1. stupně na Dukle