Pruhovaný den

18.11.2015

Pruhovaný den

Ve čtvrtek 12. 11. 2015 se naše škola v Hlubočkách – Vsi tak trochu proměnila. Všichni – žáci i celý učitelský sbor, přišli do školy v pruhovaném. Třídní kolektivy soutěžily o co nejvtipnější, nejpruhovanější oblečení, masku. Příkladem dětem byli pedagogové nejen pruhovanými tričky, ale i námořnickými čepičkami. Nejjednotnějším týmem byli žáci 7. třídy, kteří přišli v pruhovaném a s večerníčkovskými čepicemi. Nejoriginálnější maskou mima překvapila žákyně 6. třídy. Zástupci 5. – 9. třídy se utkali v krátkém kvízu, kdy odpovídali na 15 otázek s pruhovanou tematikou. Nejúspěšnější byla děvčata z 9. třídy. Pruhovaný den – škola jinak -  byla pro všechny příjemnou změnou.

Mgr. Alena Hájková

Pruhovaný den Pruhovaný den Pruhovaný den Pruhovaný den Pruhovaný den Pruhovaný den Pruhovaný den Pruhovaný den