06.11.2023

Projektový den – Dušičky

V období svátku Památky všech zesnulých se v ZŠ Hlubočky na pracovišti v Mariánském Údolí konal projektový den věnovaný právě této tradici. Do projektového dne, který se konal 3. 11., se zapojily všechny třídy. Pod vedením třídních učitelek prošla každá třída témata spojená s touto tradicí formou prezentací o historii Dušiček, her, pracovních listů nebo výtvarného tvoření. Každá třída měla svůj cíl projektu odlišný, avšak duch tohoto projektového dne byl u všech stejný – uvědomit si a chápat důležitost tohoto svátku.

Ema Rálišová