Projektový den - Čarodějnická škola

30.04.2012

Projektový den - Čarodějnická škola

V pondělí 30. dubna se naše škola začala hemžit čarodějnickými kostýmy, košťaty a různými jinými rekvizitami. Děti přišly převlečené za čarodějnice a čaroděje a p. učitelky samozřejmě nezůstaly pozadu. Takže ranní setkání v tělocvičně bylo pro všechny velké překvapení, zvláště pro děti, které se snažily vystopovat v čarodějnicích své učitelky. Chvíli po vstupu do tělocvičny byly děti seznámeny s programem čarodějnické školy. Již předem byly rozlosovány do 4. skupin a nyní se dozvěděly, co se bude dít. Po vysvětlení průběhu dopoledne se všichni rozešli do určených učeben a začalo tvůrčí dopoledne. Děti si postupně prošly všechny učebny a odcházely s čarodějnou knihou, vyrobenou ve skupině p. uč. Poštulkové. Do ní si zapsaly postup výroby kouzelné hůlky v dílně p. uč. Stloukalové, pak si napsaly recept na čarodějnický mls u p. uč. Melicharové a nakonec si nalepily obrázky kouzelných a pohádkových bytostí u p. uč. Bukovjanové. Čarodějnický den zakončily ve školní družině, kde jim pokračování připravily p. vychovatelky.

Mgr. Dagmar Melicharová

Projektový den - Čarodějnická škola Projektový den - Čarodějnická škola Projektový den - Čarodějnická škola