Projektový den

20.01.2017

Projektový den

Konečně přišla pravá zima, na kterou jsme se všichni těšili. Žáky 1. stupně čekal ve škole Bílý den. Děti se rozdělily do 3 skupin – podle svých zájmů. Nejpočetnější skupinu tvořili bobisté, kteří se mohli vydovádět při soutěživých a závodivých hrách. Žáci – stavitelé – dokázali vytvořit větší či menší sněhové stavby nebo hradby. Třetí skupinka žáků vyzkoušela místní kluziště a k velké spokojenosti a s nadšením předváděli své krasobruslařské umění. Projížděli po družstvech připravenou drahou kolem kuželů a v závěru se měli trefit pukem do brány. Drobné pády braly děti sportovně a všichni jsme se s krásnými zážitky vrátili do školy. Snad nám bílá zima dlouho vydrží a užijeme si ji naplno i při jiných sportovních aktivitách.

Mgr. Marie Schusterová

Projektový den Projektový den