Projektový den - Advent

20.11.2015

Projektový den - Advent

V tomto školním roce se první projektový den na II. stupni zaměřil na přípravu výrobků na Adventní kavárnu. V pondělí 16. listopadu se škola naplnila předvánoční atmosférou, žáci se rozdělili do devíti dílen, kde pod vedením vyučujících a asistentů připravovali výrobky. Škola nádherně voněla vánočním cukrovím, žáci zdobili perníčky, rozbíjeli a balili ořechy ze školní zahrady, připravovali svíčky z včelího vosku, pečený čaj, různé ozdoby ze šišek, těstovin, papíru, korálků a keramické hlíny. Většina dětí se snažila, aby výrobky vypadaly co nejlépe, takže se návštěvníci kavárny příští čtvrtek mají na co těšit. No a žáci si zase na chvíli odpočinuli od učení a možná se také inspirovali před nadcházejícími Vánocemi.

Mgr. Iveta Kubová