Přijetí žáků 9. třídy u starosty obce

29.06.2015

Přijetí žáků 9. třídy u starosty obce

Pátek 26. června 2015 byl pro žáky 9. třídy dnem výjimečným. V obřadní síni Obecního úřadu v Hlubočkách byli přijati panem starostou. Slavnostního aktu se zúčastnili také pan místostarosta, paní tajemnice, paní ředitelka, třídní učitelka, zástupce Rady rodičů, rodiče. V úvodním proslovu popřál pan starosta žákům hodně úspěchů v budoucím studiu, vykročení tou správnou nohou do nové etapy života. Třináct chlapců a devět dívek se poté zapsalo do pamětní knihy obce. Obdrželi pamětní list a malý dárek. Následně paní ředitelka zhodnotila uplynulých devět let, které utekly jako voda. Hezké chvíle, úspěchy, ale také problémy, které nastaly. Děti, které plny očekávání nastoupily v roce 2006 do 1. třídy, se staly postupně dobrým kolektivem, který umí držet spolu a je na něho spolehnutí .Určitě budou všichni na svoji školu vzpomínat a často se do ní vracet. Zástupci deváťáků si pak připomněli svoje školní léta, poděkovali všem učitelům, rodičům. Pro všechny zúčastněné to bylo velmi pěkné dopoledne.

Mgr. Alena Hájková

Přijetí žáků 9. třídy u starosty obce Přijetí žáků 9. třídy u starosty obce Přijetí žáků 9. třídy u starosty obce Přijetí žáků 9. třídy u starosty obce Přijetí žáků 9. třídy u starosty obce