Přijetí žáků 9.třídy u starosty obce

30.06.2014

Přijetí žáků 9.třídy u starosty obce

Slavnostní den, přijetí vycházejících žáků u starosty obce, připadl na 26. června 2014. Na Obecním úřadě v Hlubočkách se sešlo třicet žáků devátého ročníku a dva žáci osmého ročníku spolu s třídní učitelkou Mgr. Ladou Pospíšilovou a ředitelkou školy Mgr. Libuší Balášovou, aby se rozloučili s povinnou školní docházkou. Žáci byli srdečně přivítáni panem starostou, který jim popřál mnoho studijních i osobních úspěchů v jejich budoucím životě a povolání. Poté se zapsali do pamětní knihy, obdrželi pamětní list, dárek od Obecního úřadu Hlubočky a dárek od Rady rodičů. K pomyslnému vykročení do světa dospělých jim také popřála hodně štěstí paní ředitelka. Slavnostního aktu se účastnil i pan místostarosta, zástupci Rady rodičů, další představitelé obce a rodiče. Celou dobu zaznívaly jako hudební kulisa tóny překrásných melodií, které hrála na varhany naše bývalá žákyně Lucie Karhánková. Jako tradičně na závěr proběhlo společné fotografování před budovou Obecního úřadu. Téměř všichni žáci přišli nádherně slavnostně oděni i naladěni, a proto tento den bude pro ně jistě nezapomenutelnou vzpomínkou.

Mgr. Lada Pospíšilová