Přijetí žáků 9. třídy starostkou obce

29.06.2021

Přijetí žáků 9. třídy starostkou obce

Zajímavý zážitek za sebou mají v těchto dnech naši deváťáci. Protože jsou na škole nejstarší a po předání vysvědčení se již do zdejších lavic nevrátí, dostalo se jim zajímavé pocty. A sice přijetí u paní starostky. Před vstupem do obřadní síně obecního úřadu byla na žácích vidět drobná nervozita. Možná to bylo tím, že se jim dostalo takové zvláštní a zajímavé pocty, možná také tím, že většina z nich se podobně formální akce ještě nikdy neúčastnila anebo také proto, protože si uvědomili, že je to jeden z jejich posledních společných dnů. Která z možností je pravdivá nevím, ale vím, že si takové přijetí plně zaslouží a postupem času na nich bylo vidět, jak z nich nervozita opadá a jsou stále více uvolnění. Po projevu paní starostky přišla na řadu vlídná slova pana ředitele a vše zakončila krásným proslovem Zuzka Čubíková. Následovalo závěrečné focení a rozchod domů.

Mgr. Jan Řezníček

Přijetí žáků 9. třídy starostkou obce Přijetí žáků 9. třídy starostkou obce Přijetí žáků 9. třídy starostkou obce