Preventivní program "Veselé zoubky"

23.03.2014

Preventivní program "Veselé zoubky"

V letošním školním roce se naše první třída zapojila do preventivního programu Veselé zoubky, který pro nás připravila společnost dm drogerie markt s.r.o. Naše škola obdržela školící materiál – výukové DVD Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek, program na interaktivní tabuli, a dárkové taštičky s pracovními listy.
Začali jsme zoubkem, z čeho se skládá, jak se o něj pečuje. Každý si vyzkoušel, jak se správně zuby čistí, jakou technikou. Zdůraznila jsem potřebu správného kartáčku, pasty a techniky čištění zoubků. Nemalou pozornost jsem věnovala zdravé výživě. Děti samostatně vypracovaly pracovní list, který byl součástí výchovného programu, a velmi rády se zapojily do práce na interaktivní tabuli. Práce se nám zdařila, pohádka měla veliký úspěch. Za dobře vykonanou práci děti od společnosti dm drogerie markt s.r.o. obdržely dárkové taštičky s překvapením.

Mgr. Ivana Poštulková

Preventivní program "Veselé zoubky" Preventivní program "Veselé zoubky"