Předškoláci ve škola na Dukle

Předškoláci ve škola na Dukle

Předškoláci ve škole

Budoucí školáci, kteří se od září mají stát novými žáčky naší školy, tedy prvňáčky, mají za sebou již oficiální zápis, kde prokázali svou připravenost na vstup do 1. třídy. Aby jejich těšení na školu bylo ještě větší, přišli do školy i na zkušenou. Nejdříve dopoledne i se svými paními učitelkami z mateřské školy, kdy se podívali na to, jak vyučování v 1. třídě probíhá. Současní prvňáci jim předvedli, jak se naučili číst, psát i počítat a do některých aktivit zapojili i kamarády ze školky - tedy samotné předškoláky. Ještě týž den po obědě, místo spaní na lehátku, a tentokrát bez paní učitelky přišli do školy na zkušenou, kdy si sami sedli do opravdové školní lavice, seznámili se se svou budoucí paní učitelkou a společně si zahráli hry, zazpívali a vyzkoušeli něco málo ze školních aktivit. Pokud měli naši budoucí školáčci ještě nějaké obavy z nadcházejícího 1. září, tak věřím, že po tomto společně stráveném dni už o všechny přišli a všichni se do školy těší.

My jim přejeme krásné prázdniny – a ve škole, ať se jim daří!

Mgr. Radomíra Stloukalová

Předškoláci ve škola na Dukle Předškoláci ve škola na Dukle