Potůček

Potůček

Prázdniny utekly jako voda a my už jsme opět ve škole. Začátek školního roku je u nás v družince vždy plný energie, kterou musíme nějakým způsobem vybít. Proto jsme si pro děti připravily na středu 23. 9. 2020 oblíbenou celodružinovou akci s názvem „Potůček“. Jedná se o soutěž ve skoku do dálky, kterou naše děti přímo zbožňují. Poprvé jsme ji uspořádaly venku na školní zahradě, protože v tento den bylo krásné slunečné počasí. Soutěž probíhala po třídách od první po čtvrtou. Takže ve výsledku jsme měli celkem čtyři vítěze.
V 1. třídě zvítězil Šimonek.
Ve 2. třídě vyhrál Vojtíšek.
Ve 3. třídě se na prvním místě umístil Tomášek.
Ve 4. třídě jsme měli dvě vítězky Nikolku a Ellenku.
Všechny zúčastněné děti byly odměněny malou sladkou pozorností. Nálada byla výborná, akci jsme si všichni užili.

Erika Sečková

Potůček Potůček Potůček Potůček