Potůček

04.11.2015

Potůček

Na středu 4. 11. 2015 jsme pro děti připravili velmi oblíbenou soutěž ve skoku do dálky s názvem Potůček. Odpočinuli jsme si u pohádky a pak už nám nic nebránilo začít se soutěžením. Obě oddělení školní družiny se sešla v tělocvičně, kde se dozvěděla pokyny od paní vychovatelky, jak bude akce probíhat. Se sportovními výkony začali kluci a dívky z první třídy. Musím děti moc pochválit, protože se všichni opravdu velmi snažili. Nejlepší skokankou v první třídě se stala Pavlínka Šindlerová. Ve druhé třídě jednoznačně zvítězil Matěj Prokeš. Z třeťáků se umístil na postu vítězů Tadeáš Mahr a nejlepším skokanem ve čtvrté třídě se stal obratný sportovec Marek Táborský. Dobrá nálada se nesla celou tělocvičnou a družinová akce se opět velmi povedla.

Erika Sečková, veoucí vychovatelka ŠD

Potůček Potůček