Posezení u stromečku

22.12.2013

Posezení u stromečku

Poslední školní den v tomto roce byl úplně jiný než běžné vyučovací dny. Děti ho prožily již v předvánočním duchu. Nejdříve jsme se všichni sešli ve druhé třídě, kde jsme si při hudebním doprovodu paní učitelky Stloukalové zazpívali několik krásných vánočních koled. Přišla za námi i paní ředitelka, aby nám popřála šťastné a veselé Vánoce. Také děti nezůstaly pozadu a paní ředitelce předaly milá přáníčka.  Po tomto společném úvodu se děti rozešly do svých tříd. Zde si u ozdobeného stromečku povídaly o vánočních tradicích, zvycích, vyprávěly, jak probíhá Štědrý večer u nich doma a co si přichystaly pro své blízké. Nejvíce se ale všichni těšili na rozdávání dárečků od spolužáků. Pod stromečkem každý našel i malý balíček od školy. Na závěr si každý vyrobil roztomilé vánoční přáníčko. Celý den proběhl v příjemné atmosféře a jistě byl pěknou tečkou za školou v letošním kalendářním roce 2013.

Mgr. Lenka Tomášková

Posezení u stromečku Posezení u stromečku Posezení u stromečku Posezení u stromečku