12.09.2016

O duhovou kuličku

Prázdniny skončily a máme tu nový školní rok. Začíná nejen doba učení a psaní úkolů, ale především spousta zážitků a legrace, kterou děti prožijí ve školní družině. Na středu 7. září jsem si připravili hned první soutěž ve cvrnkání kuliček Duhová kulička. Protože máme letos hodně dětí, museli jsme k radosti všech kluků a holčiček, otevřít ještě jedno oddělení školní družiny. Odpoledne bylo krásné počasí, tak jsme se v hojném počtu shromáždili na školní zahradě. Měli jsme trochu potíž s „důlkem“, ale i to jsme hravě vyřešili a vyrobili jsme si ho z papírových plat. Děti se velmi snažily, aby nasbíraly co nejvíc bodů. Jak už víme, vítěz může být jen jeden. V našem případě ale rovnou tři, z každého oddělení jeden nejlepší.

V I. oddělení zvítězila Eliška Koupilová z první třídy.

Ve II. oddělení zvítězila Pavlínka Šindlerová z druhé třídy.

Ve III. oddělení zvítězil Táďa Mahr ze čtvrté třídy.

Erika Sečková