Novoroční turnaj v sálové kopané

10.01.2014

Novoroční turnaj v sálové kopané

Každoroční novoroční turnaj v sálové kopané letos pořádala ve středu 8. ledna 2014 Masarykova základní škola ve Velké Bystřici. Opět obě školy postavily dvě družstva chlapců 8. a 9. tříd.
Po slavnostním zahájení a upřesnění pravidel se od 9 hodin začal hrát první zápas. Naše osmička proti prvnímu družstvu Velké Bystřice. Nehráli jsme špatně, ale nedali jsme gól, takže Bystřičtí vyhráli šťastným zásahem 1 : 0. Pak deváťáci rozehráli utkání s druhým družstvem soupeře a po několika minutách bylo jasné, že vítězství bude naše. Nepozorností jsme sice jeden gól dostali, skóre 4 : 1 je však dostatečně výmluvné. Pak si osmička snažila zlepšit reputaci a podařilo se jí zlepšeným výkonem porazit druhé družstvo Bystřických 4 : 2. Devítka nezaváhala a prvnímu družstvu z Bystřice opět nastřílela čtyři branky – zase 4 : 1. A pak si to rozdala naše dvě družstva – devítka vyhrála jen těsně 2 : 1. O pořadí nakonec rozhodl poslední zápas mezi družstvy z Bystřice – dvojka porazila jedničku, tři družstva měla po třech bodech a vše rozhodlo skóre. Protože ho nakonec mělo nejlepší družstvo osmáků z Hluboček, obsadilo tak druhé místo.
Všichni byli odměněni sladkou odměnou, nás hřeje pocit, že se nám podařilo obě bystřická družstva v tabulce předehnat a obsadit první dvě místa.

Naše soupiska:
8. ročník – Henkl, Jašek, Jurásek, Krupík, Olbort, Stariat, Švec, Tichý
9. ročník – Auffahrt, Gajdoš, Malinek, Meluzin, Navrátil, Spáčil, Vavroch

Střelci:
5 – Auffahrt, Malinek
2 – Henkl, Stariat
1 – Jurásek

Výsledky:
ZŠ Hlubočky 9                      3   3   0   0        10:3                9 bodů
ZŠ Hlubočky 8                      3   1   0   2         5:5                 3 body
MZŠ Velká Bystřice 1           3   1   0   2         3:6                 3 body
MZŠ Velká Bystřice 2           3   1   0   2         5:9                 3 body