Novoroční turnaj v kopané

07.01.2016

Novoroční turnaj v kopané

Tradiční novoroční turnaj v sálovém kopané jsme letos odehráli v hale ve Velké Bystřici. Poprvé jsme porušili pravidlo, že se účastní hoši 8. a 9. tříd, protože postavit z nich dvě družstva prostě nešlo. Takže Hlubočky A byli kluci z osmičky a devítky, Hlubočky B zastupovali sedmáci. Dlužno poznamenat, Bystřičtí na tom byli podobně.
Turnaj začal souboji žáků jedné školy, nejdříve starší Bystřičtí porazili mladší, pak naši sedmáci porazili tým A. V souboji obou A družstev vyhráli sice domácí, ale rozhodně jsme nebyli odevzdaným soupeřem, jen nám chybělo trochu štěstí – co neproměnil jeden z našich, to se hned tak nevidí. V souboji B družstev jsme bohužel doplatili na absenci jednoho z klíčových hráčů. Prohra ale nebyla nikterak tragická. Naše A družstvo remizovalo s B družstvem domácích, naše B družstvo jen těsně prohrálo s jejich A družstvem.
Když se všechno spočítalo, obsadili jsme nakonec 3. místo (B družstvo) a 4. místo (A družstvo).

Výsledky:

Velká Bystřice A – Velká Bystřice B           5:1

Hlubočky A         – Hlubočky B                  1:2

Velká Bystřice A – Hlubočky A                   4:3

Velká Bystřice B – Hlubočky B                   3:1

Velká Bystřice B – Hlubočky A                   2:2

Velká Bystřice A – Hlubočky B                   3:2

Střelci:

Hlubočky A:   Kouřílek 3, Kraváček, Bodinek, Švebiš

Hlubočky B:   Černík 2, Polzer 2, Kryl

Soupiska:

Hlubočky A – Preč, Aberle, Bodinek,  Kouřílek, Kraváček, Olbort, Rakus, Švebiš

Hlubočky B – Grivalský, Černík, Hrnčíř, Juřica, Kryl, Mišo, Polzer

Hoši nezahráli špatně a Bystřici to určitě vrátíme na Mikroregionu.

Mgr. Jarmila Morkesová

Novoroční turnaj v kopané Novoroční turnaj v kopané Novoroční turnaj v kopané Novoroční turnaj v kopané