Návštěva obecního úřadu

Návštěva obecního úřadu

Probírané učivo prvouky na téma NAŠE OBEC jsme se žáky III.A rozšířili o praktickou návštěvu Obecního úřadu Hlubočky. Na obci nás vřele přijala paní starostka Eva Hasníková i pan místostarosta Pavel Samek. V zasedací místnosti oba svými otázkami prověřili, kolik informací o naší obci již žáci znají. Po úvodním znalostním kvízu nás provedli celou budovou. S dětmi se nám velmi líbilo v obřadní síni, kde jsme si vyzkoušeli svatební obřad nanečisto. Mohli jsme nahlédnout i do kanceláře paní starostky. Svižným krokem jsme se vydali zpět do školy, kde jsme si ukázali webové stránky obce i novou virtuální prohlídku. Spolužáci si navzájem na mapě ukazovali, ve které části obce s rodiči bydlí. Projektový den se nám vydařil, za nabyté vědomosti o obci jsme byli pochváleni. Každý si odnesl malou pozornost.

Mgr. Martina Kopečná

Návštěva obecního úřadu Návštěva obecního úřadu