Návštěva obecní knihovny

Úterý 30. 5. 2023 si žáci V. A třídy zpestřili výuku návštěvou Obecní knihovny v Hlubočkách. V knihovně na nás už čekala paní knihovnice Jana Seidlová a program mohl začít. Děti se nejprve seznámily s tím, jak se v knihovně orientovat, pohybovat a chovat. Každý si mohl vyzkoušet, jak nejrychleji najít svou oblíbenou knihu podle autora. Poté se všichni posadili do kruhu a následovalo čtení pověsti O bílém kameni. Do hlasitého předčítání byli zapojeni úplně všichni. Pověst se všem moc líbila. Na závěr na žáky ještě čekal dotazník, ve kterém měli zhodnotit, jak se jim návštěva v knihovně líbila. Nakonec paní knihovnice všechny děti pochválila za aktivitu, pěkné čtení i chování a každému předala malý dárek.

Mgr. Irena Hrubanová