Na ptačím krmítku

Na ptačím krmítku

Kam létají ptáci za potravou? Jakou hostinu můžeme ptáčkům připravit? To všechno nám přišla říct v pondělí 22. 1. paní Mgr. Tereza Pacovská, lektorka přírodovědných výukových programů z organizace Děti na Větvi. Žáci také mohli vidět ukázky vycpaných ptáků, které můžeme nejčastěji v zimě na ptačím krmítku pozorovat. V druhé části programu si žáci vyrobili krmítko z roztaveného sádla a slunečnicových semínek. Žáci byli při výrobě krmítek moc šikovní a už se těšíme na další zajímavý program, který si pro nás paní Pacovská připraví příští školní rok.

Mgr. Eva Simčáková

Na ptačím krmítku Na ptačím krmítku Na ptačím krmítku Na ptačím krmítku