Mikuláš pro seniory

11.12.2015

Mikuláš pro seniory

Školní Mikuláš letos opět zavítal i mezi naše starší spoluobčany. Ve středu 9. prosince se sešli členové Spolku pro postižené civilizačními chorobami v sále restaurace u Ervína v Hlubočkách-Vsi a kulturní program jim zajistili žáci Základní školy Hlubočky. Mikuláš se dvěma anděly a čerty společně se dvěma recitátorkami nejen zarecitovali básně s vánoční tematikou, ale i zazpívali několik koled. Koledy jsme vybrali ty nejznámější, aby si mohli zazpívat všichni. A děvčata se dočkala zaslouženého potlesku a poděkování.
Organizátorům akce jsme pak ještě vypomohli s rozdáváním dárků, protože dostanete-li dárek od sličné andělky či roztomilé čertice, je to rozhodně působivější, než když vám tentýž dárek předá váš vrstevník.
A tak jsme společně přiblížili vánoční atmosféru v Hlubočkách o další krůček.

Mgr. Jarmila Morkesová

Mikuláš pro seniory Mikuláš pro seniory Mikuláš pro seniory Mikuláš pro seniory