Maňáskové divadlo Šikulka

02.12.2015

Maňáskové divadlo Šikulka

Určitě se nenajde nikdo, kdo by neměl rád pohádky! My jsme vždy rádi, když si nějakou přečteme, povyprávíme, poslechneme, shlédneme nebo za námi dokonce nějaká přijede. V pondělí 30. 11. 2015 děti z 1. a 2. třídy měly možnost shlédnout 3 pohádky v podání maňáskového divadla Šikulka z Havířova. Byly to pohádky O nespokojeném koťátku, O Julince, která málem ztratila kamarády a O sněhulákovi a veverce. Všechny pohádky byly poučné, kdy veškerá poučení s dětmi rozebral Kašpárek, který si s nimi i zazpíval a zacvičil. Pohádky se nám líbily a zažili jsme s nimi pěkné dopoledne.

Mgr. Radomíra Stloukalová

Maňáskové divadlo Šikulka Maňáskové divadlo Šikulka