Kytička pro maminku anebo 9. třída pro 1. stupeň

28.04.2014

Kytička pro maminku anebo 9. třída pro 1. stupeň

Druhou neděli v květnu slaví svůj svátek všechny maminky. Jedním z nejhezčích dárků je dát mamince kytku. Když je tato kytka také vypěstována a ne koupena, je dárek o to hodnotnější. Proto jsme se rozhodli předpěstovat pro žáky 1. – 5. třídy aksamitník a pomoci jim přísadu přesadit do květináčů. Ve středu 16. dubna žáci 9. třídy navštívili své mladší spolužáky na I. stupni a na školní zahradě jim vysvětlili, jak se zasadit kytičky a s výsadbou jim také pomohli. Vysvětlili jim také, jak se mají o aksamitník starat, aby hezky rostl a rozkvetl. Děti si květiny odnesli do tříd, kde se o ně budou starat do doby, než je odnesou maminkám.
Práce s mladšími dětmi se všem moc líbila.

Mgr. Hana Jedličková

Kytička pro maminku anebo 9. třída pro 1. stupeň Kytička pro maminku anebo 9. třída pro 1. stupeň Kytička pro maminku anebo 9. třída pro 1. stupeň Kytička pro maminku anebo 9. třída pro 1. stupeň