Kytička pro maminku

19.04.2012

Kytička pro maminku

Dnes, 19. 4. 2012, jsme byli na pracovní návštěvě u svých mladších spolužáků na Dukle. Přinesli jsme jim předpěstované sazenice aksamitníků, které vyseli sedmáci, květináče a hlínu a společně jsme je učili přesazovat kytičky. Každý žák 1. – 4. třídy měl svého patrona z naší třídy a ten mu pomohl kytičku zasadit a také mu poradil, jak má o ni dále pečovat, aby mu krásně vykvetla a mohl ji donést mamince ke Dni matek (neděle 13. 5.)
O zaznamenání naší činnosti se svým fotoaparátem postaral Ondra Klapka.
Práce s mladšími dětmi se nám moc líbila, děti nás pozorně poslouchaly a přesně plnily naše pokyny. Rádi bychom podobných akcí dělali více.
Výsadba kytek byla součástí oslav Dne Země (22. 4.).

Žácí 8. třídy