Kuličkiáda

Kuličkiáda

V dnešní době počítačů, notebooků a mobilů si děti hrají venku čím dál méně. Tak tomu ale není u nás ve školní družině v Hlubočkách. My jsme se rozhodli, že si připomeneme kdysi velmi oblíbenou hru cvrnkání kuliček. Protože nám větrné počasí nedovolilo uskutečnit tuto akci venku, museli jsme trošku improvizovat a vytvořit si hrací pole v tělocvičně. K tomu nám jednoduše pomohla papírová plata, ve kterých jsme různými barvami odlišili hodnotu „důlků". Některým dětem šlo „cvrnkání" kuliček výborně a jejich skóre bylo ohromující. Myslím, že jsme si to všichni moc užili a zaslouženou odměnu v podobě malého „mlsání" si zasloužily všechny děti.

Erika Sečková

Kuličkiáda Kuličkiáda