23.09.2015

Kouzelný koberec

Školní družina je po letních prázdninách opět v akci, a dokud nám pěkné počasí přeje, trávíme hodně času venku. Před školou máme chodníky a ty jsme se rozhodli pěkně vylepšit. Ve středu odpoledne 23. 9. 2015 jsme si po dobrém obědě odpočinuli u pohádky, a pak už nám nic nebránilo vyrazit ven. Děti dostaly barevné křídy a daly se do malování. Zadané téma „Podzim“ nedělalo nikomu žádný problém a kluci i dívky se do malování pustili s velkou chutí. Naši malíři vytvářeli krásné draky, jablíčka, houby i sluníčka nebo zvířátka. Všem se obrázky moc povedly a důkazem byly pochvaly od rodičů, kteří se svými dětmi odcházeli domů.

Erika Sečková