Kloboukový bál

10.11.2013

Kloboukový bál

Ve středu 6. 11. 2013 jsme pro děti naplánovali akci pod názvem Kloboukový bál. Kluci i holčičky si na tento den přinesli do školy krásné klobouky. Po dobrém obědě jsme si u pohádky odpočinuli a potom jsme se přesunuli do tělocvičny, která se rázem proměnila v taneční sál. Nejprve se konala přehlídka všech kloboukových modelů. Dále následovala známa věta: „Zadejte se, prosím“. Mladí pánové požádali dámy o tanec a mohlo se začít. Naučili jsme se tanec „Mazurka“. Všem zúčastněným to šlo výborně. Po celou dobu jsme s paní vychovatelkou vybíraly ten nejkrásnější klobouk. V každém oddělení školní družinky zvítězil jeden model, a to po domácku vyrobený klobouk Kristýnky Holubové (2. tř.) a bonbonkový klobouček Esterky Hammerové (3. tř.).

Erika Sečková

Kloboukový bál Kloboukový bál