Kimovka

19.11.2014

Kimovka

Kimova hra je hra k procvičování zrakové paměti. Jakou ji mají naše děti z 1. – 4. třídy  si mohly vyzkoušet v pátek 14.11.2014, kdy proběhla dvě kola této soutěže jednotlivců a dvoučlenných družstev. V 1. kole měly děti za úkol zakreslit do předem připravených šachovnic na papíře soubor několika šachovnicově poskládaných karet s obrázky, které jim byly ukázány na 1 minutu. Ve 2. kole  zase uviděly skupinu předmětů a po zakrytí měly na papír zapsat pokud možno všechny, které si zapamatovaly. Že to nebyl úkol vůbec jednoduchý, o tom svědčilo zapálení soutěžících a jejich výrazy v obličejích. Všichni se ale snažili, i když úspěšnost byla různá. Nakonec byli všichni soutěžící vyhodnoceni  a děti s očekáváním čekaly na výsledky jejich snažení.

1. kolo:
Mladší kategorie (1. a 2. tř.) – Tadeášek Mahr