Informace rodičům

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolte mi, abych vás informoval o nařízení Vlády ČR (MŠMT), že výuka v letošním kalendářním roce bude ukončena v pátek 18. 12. 2020. V pondělí 21. 12. a v úterý 22. 12. budou pro žáky vyhlášeny dny volna v boji proti covidu (obědy na tyto dny budou žákům odhlášeny hromadně). Žáci by do školy měli opět nastoupit v pondělí 4. 1. 2021. Bohužel, do této chvíle ještě nevíme, v jakém režimu bude vzdělávání žáků v příštím roce probíhat. O nástupu příslušných ročníků do školy budete včas informováni opět prostřednictvím webových stránek školy.

Chtěl bych této příležitosti využít k tomu, abych vám všem poděkoval za vzájemnu spolupráci v tomto nelehkém roce, za vstřícnost, pochopení a podporu, kterou jste nám po celou dobu vyjadřovali a pomáhali nám tak vyrovnat se s novými výzvami ve vzdělávání vašich dětí a našich žáků.

Jménem všech zaměstnanců školy bych vám chtěl popřát krásné a klidné prožití vánočních svátků, a do nového roku jen a jen pevné zdraví, štěstí, lásku a spokojenost nejen v pracovním, ale zejména v osobním životě.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2021!

Vedení školy a kolektiv zaměstnanců

.pdf pf 2021 (2) 1680 kB