23.03.2012

Hodina zpěvu s Jaroslavem Uhlířem

Dne 23. 3. 2012 navštívili žáci 1. a 4. třídy naší školy koncert s názvem Hodina zpěvu ve zvěřinci s Jaroslavem Uhlířem, který se konal v kině Metropol v Olomouci. Koncert zahájil Jaroslav Uhlíř pro děti známou písničkou Krávy, krávy, a pak dál následovaly neméně známé písničky o zvířátkách, z pohádek a dětských filmů, které pochází z autorské dílny dvojice Svěrák – Uhlíř. Celý koncert trval 60 minut a děti spolu s J. Uhlířem zpívaly, tleskaly, tancovaly, no zkrátka si ho všichni společně užili.

Celou akci sponzorovaly mlékárny Pramen zdraví z Posázaví, děti na akci přivítala Kočička z Pribináčku a všichni si domů odnesli kromě zážitku z koncertu a pěkných písniček, také zdravou svačinku – Pribináček.

Mgr. Radomíra Stloukalová