Halloweenské odpoledne

04.11.2014

Halloweenské odpoledne

Po projektovém dnu, který jsme věnovali HALLOWEENU, následovaly odpolední dílny s rodiči. Tvořivé odpoledne začalo 30. 10. 2014 v 16,00 hod.
Každý žák si přinesl dýni, kterou si společně s rodiči vydlabal. Potom všechny děti čekala tvořivá práce. Každý si vyrobil z papíru pavoučí čelenku a z látky bubáka na zapíchnutí do květináče. Společnými silami se všechna díla vydařila.
Po tvořivém odpoledni čekala žáky stezka odvahy, která završila celý strašidelný den. Když se setmělo, všichni vyšli před školu, kde již byla cesta vyznačena malými světýlky. Tentokrát musel každý z dětí maminku i tatínka nechat na zahradě, protože stezku musel každý projít sám nebo s kamarádem. Nebyla to žádná legrace strašidelnou cestu zvládnout, ale povedlo se, nikdo se neztratil. Na důkaz toho, že opravdu došel do cíle, musel zanechat na strašidelné listině svůj podpis a vytáhnout si z děsivé truhly něco na zub!
Opět se toto odpoledne vydařilo. Každý odcházel s halloweenskou dýní a dobrým pocitem, že má kuráž i odvahu. Těšíme se na další společná setkání.

Mgr. Ivana Poštulková