Dravci v Hlubočkách

03.04.2012

Dravci v Hlubočkách

Po třech letech k nám opět zavítala skupina Zayferus z jižní Moravy se svými dravci a sovami.  Na fotbalovém hřišti v Hlubočkách se na jejich vystoupení shromáždila celá naše základní škola. Všichni ptáci nám byli představeni – žáci museli dávat pozor, protože po výkladu následovala soutěž. Vítězové si odnesli odměny v podobě pexesa, kalendáře a dokonce volné vstupenky do Lednicko-valtického areálu, kde skupina sídlí a kde ji můžete během sezóny navštívit. Po soutěži následovala nejočekávanější část – někteří dravci a sovy nám předvedli nejen let nad hřištěm, ale také útok na kořist. Vystoupení se nám velice líbilo stejně jako minule a předpokládáme, že po třech letech se s dravci a sovami opět setkáme.

Mgr. Jarmila Morkesová