Drakiáda

21.10.2015

Drakiáda

A je tu říjen, nejlepší období na pouštění draků. I letošní podzim jsme si s družinkou naplánovali a uspořádali jednu z oblíbených podzimních akci – pouštění draků - Drakiádu, která se konala 21. 10. 2015. Děti si donesly z domu spoustu krásných draků a dráčků, někteří dokonce i ručně vyrobených. I když bylo téměř bezvětří, počasí nám jinak přálo. Proto jsme se s chutí vydali dráčky provětrat. Než jsme začali, poučili jsme děti o bezpečnosti při běhání s draky. Ze začátku se zdálo, že nám ani jeden drak nepoletí, ale snaha dětem nechyběla a draci se po chvilce námahy vznesli. Byl to krásný pohled - vidět  krásný, podzimně zbarvený les za školou a letící draky na nebi. Myslím si, že se nám akce vydařila a děti si odnesly domů spoustu krásných zážitků.

Alena Sovová, vychovatelka