23.05.2012

Dopravní soutěž

Ve středu 23. 5. 2012 všechny děti přijely do školy na kole, připravily jsme pro ně totiž dopravní soutěž. O týden dřív jsme měli besedu na téma kolo je můj kamarád. A jako pokračování jsme zvolily dopravní test a dopravní soutěž. Po poledním odpočinku u pohádky jsme si vyplnili dopravní test, který všichni zvládli výborně, a pak už jsme nasedli na kola a vyjeli směr mateřská škola. Paní ředitelka nám zapůjčila pro náš účel jejich hřiště, které tímto děkujeme. Vysvětlily jsme dětem pravidla a pak už to frčelo, děti byly moc šikovné a jízdu si užívaly plnými doušky. Vše jsme zvládli bez nehody a těšíme se na příští rok, kdy si akci určitě zopakujeme.

Erika Sečková