Divadlo ve škole

15.02.2016

Divadlo ve škole

V polovině února, přesně 10. 2. 2016 navštívili naši školní družinku členové činohry Moravského divadla v Olomouci pan Bartoň a paní Franková s pořadem „Komáři se ženili“. Divadlo bylo pro děti naučné, procvičily si své znalosti a vědomosti z oblasti ze života hmyzu, zazpívaly si písničku „Komáři se ženili“ a zažily kvůli výbornému hereckému talentu herců spoustu legrace. Od samého začátku jsme měli všichni pusu od ucha k uchu a tento výraz v obličeji trval až do samého konce.  Herci byli úžasní a všechny děti zapojily do dění pohádky. Z dětí se staly na malou chvilku herci.
Věříme, že se dětem divadlo velmi líbilo a děkujeme hercům za skvělý zážitek, za úsměv ve tváři.  Těšíme se na další setkání.

Alena Sovová, vychovatelka ŠD