Den slabikáře

16.11.2016

Den slabikáře

Čtyři jedničky v kalendáři a svátek svatého Martina. Nejenom tím byl pátek 11. listopadu výjimečným dnem pro žáky 1. ročníku. Děti už zvládly první písmenka, přečetly Živou abecedu.  S velkou zvědavostí a nedočkavostí čekaly, co bude následovat. Aby si svou novou knihu zasloužily, musely splnit tři úkoly, které byly pro ně připraveny. Všem se práce dařila a děti ukázaly, že si Slabikář opravdu zaslouží. Nadšení z knihy, nových písmen a spousty obrázků bylo obrovské. Přejeme všem žáčkům, aby jejich zájem o knihy a četbu přetrvával a  jedničky se objevovaly co nejčastěji, nejenom v kalendáři.

Mgr. Marie Schusterová

Den slabikáře Den slabikáře