Den her

Den dětí jsme s žáky V.B a druhého stupně slavili v pátek 2. června. Nevyučovalo se a žáci měli speciální program. V první části si vyučující pro ně připravili zábavné aktivity ve třídách – písničky, hry, hádanky nebo rébusy. Po velké „nanukové" přestávce se všichni přesunuli na hřiště, kde opět vyučující, tentokrát i s žáky IX. třídy, připravili více než dvacet stanovišť, která ostatní žáci ve družstvech obcházeli a plnili na nich různé úkoly. Kutálely se například brambory, házelo se špejlí, předváděla se pantomima, obkresloval totem, skládalo se puzzle, překonávala překážková dráha, strefovalo se do branky apod. Na závěr si nejúspěšnější družstva odnesla sladkou odměnu. Den se po všech stránkách vydařil.

Mgr. Iveta Kubová