Den dětí na Dukle

Den dětí na Dukle

Svátek všech dětí – 1. červen letos připadl na sobotu, ale my jsme si ho ale společně oslavili již v pátek. Pro děti nachystaly paní učitelky na školní zahradě celou řadu stanovišť, kde děti plnily úkoly z oblasti zručnosti, pohybové dovednosti, obratnosti, ale i postřehu a paměti. Všechny splněné úkoly jim byly zaznamenány do startovací kartičky, kterou po zaplnění vyměnily za malé překvapení – něco na hraní, něco dobrého, ale i něco zdravého. Hračku si samozřejmě hned všichni vyzkoušeli a obloha se rázem změnila v nádhernou přehlídku duhových bublin, které stoupaly výš a výš, s přáním všeho dobrého pro všechny děti. Den bez učení jsme si všichni společně užili a nejen našim dětem přejeme všechno nejlepší!

Mgr. Radomíra Stloukalová