Coca Cola Školský pohár žáků v kopané – kvalifikace

11.04.2012

Coca Cola Školský pohár žáků v kopané – kvalifikace
Velká Bystřice – Hlubočky   4 : 1 (1 : 1)

Utkání s týmem Velké Bystřice se odehrálo ve středu 11. dubna 2012 na hřišti Na Letné v Bystřici. Obě družstva nastoupila s cílem zvítězit a postoupit do dalšího kola obnoveného celorepublikového turnaje.
Výkop byl proveden v 9.15, celé utkání řídil profesionální rozhodčí. A bylo to poznat, že opravdu nepřipískával ani jedné ze stran.
Hlubočské družstvo stíhala v posledních dnech jedna rána za druhou – nejdříve odpadl zraněný Vojta Ďásek, minulý týden si ruku zlomil Dušan Vavroch a k dovršení smůly s horečkou ulehl Víťa Hýbl. Výsledek – měli jsme jen jednoho náhradníka.
Přesto jsme utkání začali víc než dobře – po výkopu Bystřických se míč dostal až k Martinu Auffahrtovi, ten přehodil brankáře a po necelých dvou minutách jsme vedli 1:0. Jenže pak už převzal iniciativu soupeř a do konce poločasu srovnal stav na 1:1.
Do druhé půle sice naši přímo vletěli, soupeře tlačili, ale z nahodilé akce skórovali opět Bystřičtí. Začaly docházet síly a během dalších několika minut bylo rozhodnuto. Střely na branku už z naší strany byly jen nepřesné.
Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale takovou převahu zase soupeř neměl. Co měl stoprocentně, to byl převaha výšková, ze které dost vytěžil.
Už dnes se všichni těšíme na odvetu v rámci her mikroregionu.

Sestava: Bitala – Meluzin D. Števanka, Meluzin L., Malec – Gajdoš, Bečák, Malinek, Auffahrt – Langer, Kratochvil
Náhradník: Koupil