Čištění řeky Bystřičky a obce Hlubočky

23.05.2012

Čištění řeky Bystřičky a obce Hlubočky

Tak jako každým rokem jsme i letos pomáhali Obecnímu úřadu Hlubočky s jarním úklidem obce. Ve čtvrtek 23. 5. 2012 jsme se ráno shromáždili na školním dvoře. Přišli mezi nás i zástupci obce, místní policie a dobrovolných hasičů. Akci zahájila krátkým proslovem ředitelka školy paní Libuše Balášová a pak se už rozdávaly pracovní rukavice a pytle na odpadky, které dodala obec, a třídy se svými učitelkami, policisté i hasiči vyrazili čistit od odpadků přidělené části obce. Svoz naplněných pytlů zajišťoval opět obecní úřad. Většina žáků pracovala s velkým nasazením. Určit nejlepší sběrače v každé třídě, pro které obec připravila věcné odměny, bylo proto dost obtížné.
Akce se vydařila také díky krásnému slunečnému dni, obec jsme si trochu uklidili a zažili jsme přitom také spoustu legrace.

Mgr. Hana Jedličková

Čištění řeky Bystřičky a obce Hlubočky Čištění řeky Bystřičky a obce Hlubočky Čištění řeky Bystřičky a obce Hlubočky