Čištění obce Hlubočky (1.-4.třída)

10.06.2014

Čištění obce Hlubočky (1.-4.třída)

Na pátek 9. 5. 2014 jsme si naplánovali úklid Hluboček. V tento den vyšly všechny děti ze školy v Hlubočkách Dukle vyzbrojené ochrannými rukavicemi uklidit část své obce. Zaměřili jsme se na okolí sídliště a hřiště v Hlubočkách, protože na tomto místě si děti nejvíce hrají.
Žáci s velkým elánem snášeli různé drobné odpadky (papíry, plastové lahve a obaly,..), ale i větší odpad (stará prkna, koberce a pneumatiky) a dávali je do plastových pytlů. Pytle s nasbíranými odpadky jsme zavázali a odložili u cesty, kde je pracovníci obce naložili na dodávku a odvezli.
Po této akci jsme se sešli v tělocvičně a nejpracovitější žáci byli odměněni tričkem s logem regionu Bystřička nebo drobnou odměnou, které věnoval obecní úřad.

Mgr. Lenka Tomášková

Čištění obce Hlubočky (1.-4.třída) Čištění obce Hlubočky (1.-4.třída)