Nová královna HULA HOP

V úterý 3. 10. 2023 se sešly všechny děti ze školní družiny na školní zahradě, kde se pořádala soutěž HULA HOP. Cílem bylo co nejdéle kroužit obručí kolem svého těla. Počasí nám přálo, zájemců bylo víc než dost, tak nezbývalo nic jiného, než se do toho pustit.

Do hlavního finále se z každého oddělení probojovaly 4 dívky. Jelikož byly moc šikovné a obruč jim ani po 15 minutách kroužení nechtěla spadnout, museli jsme kroužení ztížit různými cviky – zvedáním rukou, slalomem a na závěr i během.

Na předních příčkách se umístily: Veronika Malíková, Klára Stehlíková a na prvním místě s nejlepším časem skončila Nina Čivrná. Za tak úžasné výkony byly všechny dívky odměněny sladkostí a potleskem od diváků.

Všechny děti se velmi bavily a již teď trénují na další kolo.

Bc. Hana Celá

vychovatelka ŠD