Čarodějnice

07.05.2021

Čarodějnice

Čarodějnický den

V pátek 30. 4. jsme měli ve škole čarodějnický den. Byli jsme rozděleni do tří skupin a v každé nás čekala jiná aktivita. Jedna z nich se zaměřila na rozpoznávání tajných předmětů pomocí hmatu a rozmanitých vůní prostřednictvím čichu.
Protože se čarování neobejde bez čarodějnických lektvarů, měli jsme za úkol sledovat reakce různých látek s paní učitelkou chemie.
Poslední aktivita byla zaměřena výtvarně. Ve skupinách, nebo individuálně jsme kreslili čarodějnice.
Čarodějnické aktivity nás bavily. Nejvíce nás však zaujaly zkumavky s barevnými tekutinami a jejich reakce. Všichni se už těšíme na hodiny chemie!

Anna Bohušová, žákyně 5.tř.
Mgr. Martina Stehlíková

Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice