Branný závod po lese

Branný závod po lese

Konec školního roku se různými akce jen hemží. V pondělí 26.6. jsme uspořádali branný závod po lese. Ráno jsme se sešli v tělocvičně, kde byly děti losem rozděleny do dvoučlenných hlídek v kategorii 1. a 2. třída, 3. a 4. třída. Trať byla již v lese nachystaná, vytyčená ve dvou barvách s různými úkoly na stanovištích, které děti zaznamenávaly do kartiček. Počasí bylo slunečné, děti byly natěšené, takže nic nebránilo hladkému průběhu celého závodu. Celý závod měřil cca 2 km, vedl lesem a terénem, ale všechny děti ho úspěšně zvládly. Tady jsou ti nejlepší:

Mladší kategorie:    1. místo – Alenka Baránková, Daniel Hrdlička

2. místo – Verunka Paulíčková, Tomáš Mezei

3. místo – Martin Pariza, Štěpán Sládeček

Starší kategorie:    1. místo – Hanička Kobzová, Simon Řezníček

2. místo – Lucinka Spáčilová, Jakub Mück

3. místo – Vojta zdražil, Tomáš Ošťádal

Mgr. Radomíra Stloukalová

Branný závod po lese Branný závod po lese Branný závod po lese