Branný den na Dukle - šipkovaná

27.06.2024

Branný den na Dukle - šipkovaná

Šipkovaná

Konec školního roku je tady a žáci i učitelé si užívají poslední společné dny ve škole. Jak už to tak ke konci školního roku bývá, nejlépe se čas tráví venku. Každý rok žáci I.B – V.B běží branný závod po lese. Letos jsme chtěli změnu a udělali jsme pochodové cvičení formou šipkované. Ráno 26. 6. 2024 čekala žáky cvičná evakuace. Všichni ji zvládli bez problémů ve velmi krátkém čase. Po evakuaci se žáci V.B nachystali a vyrazili připravit trasu pro mladší spolužáky. Trasa začínala u školy na Dukle, pokračovala přes Orát a celou Ves. U knihovny trasa zabočila podél řeky a končila na fotbalovém hřišti. Páťáci svědomitě značili cestu křídami a šipkami z přírodnin. Mladší žáky čekalo 14 stanovišť, kde museli najít obálku s úkolem pro danou třídu. Na fotbalovém hřišti dostali všichni žáci poslední úkol – rébus, který po vyřešení odhalil cestu k pokladu. Všichni své poklady našli a užili si sladké vítězství.

Mgr. Denisa Danielová

Branný den na Dukle - šipkovaná Branný den na Dukle - šipkovaná Branný den na Dukle - šipkovaná