Beseda s HZS Olomouc

19.04.2015

Beseda s HZS Olomouc

I když bylo třináctého, přesto nás čekal příjemný den. S žáky jsme se  těšili na návštěvu hasičů. Děti z první a druhé třídy se 13.4.2015 zúčastnily zajímavé besedy s hasičským záchranným sborem z Olomouce. Hasiči si s našimi  dětmi povídali o ochraně, správném chování a jednání při požáru. Děti si vyzkoušely dýchací přístroje, helmy, naučily se správně chovat při požáru – telefonní číslo záchranných jednotek, první pomoc a důležité informace, jak se správně zachovat za mimořádných událostí. Beseda se povedla, děti dostaly malé dárky a odnesly si spoustu zajímavých zážitků.

Mgr. Ivana Poštulková

Beseda s HZS Olomouc Beseda s HZS Olomouc