16.11.2016

Barevný den

V pátek 11. 11. 2016 se v ZŠ Hlubočky-Ves uskutečnil Barevný den.  Žáci i učitelé se oblékli do modrého. Žijeme přece na modré planetě! Někteří opravdu byli velmi vynalézaví a modrou ozdobili i svoje obličeje a vlasy. Nejkreativnější byli deváťáci a Lukáš Bodinek ze 6. třídy. Zástupci jednotlivých tříd soutěžili v krátkém vědomostním kvízu s modrou tematikou. Ne všichni věděli vždy správnou odpověď, ale cílem bylo hlavně pobavit se.  Ukázalo se, že naši nejstarší správných odpovědí měli nejvíce.  Během přestávek mohly třídní kolektivy hádat, která písnička jim zpříjemnila vyučování. Vyučování tak trochu jinak se všem líbilo.

Mgr. Alena Hájková